adwokat z katowic

O mnie

Adwokat Kamil Kawalec

Przez wiele lat kształciłem się w kierunku prawa. Studia prawnicze ukończyłem w Krakowie, a następnie odbyłem aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach, jednocześnie praktykując wykonywanie zawodu w kancelarii adwokackiej. Państwowy egzamin adwokacki złożyłem z wyróżnieniem.

 

Dodatkowo ukończyłem specjalistyczne studia z zakresu Prawa Karnego Skarbowego i Gospodarczego w Katedrze Prawa Karnego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Obecnie odbywam specjalistyczne studia w Katedrze Kryminalistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

 

Specjalizuję się w świadczeniu profesjonalnych usług z zakresu szeroko pojętego prawa karnego. W związku ze stale zmieniającymi się przepisami cały czas się dokształcam, aby jak najlepiej świadczyć pomoc prawną dla moich Klientów. Biorę udział w różnych formach szkolenia, zwłaszcza w tych organizowanych przez samorząd adwokacki. Aktywnie uczestniczę w seminariach, konferencjach naukowych, wykładach itp.

 

Jestem członkiem Izby Adwokackiej w Katowicach. Posiadam duże doświadczenie w branży. Na przestrzeni lat praktykowałem w renomowanych kancelariach adwokackich i współpracowałem z wieloma adwokatami. Odbyłem również praktyki w sądach i prokuraturach. Obecnie prowadzę własną działalność gospodarczą i zawodową w formie Kancelarii Adwokackiej. Jako osoba mobilna i zorganizowana, prowadzę sprawy i spotykam się na obszarze całego kraju, a w szczególności na terenie województwa śląskiego (m.in. Katowice, Zawiercie, Częstochowa, Gliwice, Bielsko-Biała, Będzin, Bytom, Cieszyn, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Lubliniec, Mikołów, Mysłowice, Myszków, Pszczyna, Racibórz, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Wodzisław Śląski, Zabrze, Żory, Żywiec itp.).

 

Nie brakuje mi odwagi i chęci pomagania innym. Nie zapominam, że mój sukces prowadzi do sukcesu moich Klientów. Dzisiaj udzielam skutecznej pomocy prawnej jako adwokat. W swojej kancelarii oferuję specjalistyczne doradztwo w zakresie wszystkich głównych dziedzin prawa, a ponadto profesjonalną reprezentację w procesach przed sądami powszechnymi i arbitrażowymi.

 

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Z poważaniem,

adwokat Kamil Kawalec

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020