adwokat z katowic

Kancelaria

W trakcie realizacji powierzonych spraw zapewniam Klientom kompleksową obsługę i reprezentację przed sądami powszechnymi wszystkich instancji i na wszystkich etapach postępowań, przed policją, prokuraturą, urzędami skarbowymi i innymi organami szeroko pojętej administracji publicznej, jak również w postępowaniu wykonawczym i egzekucyjnym.

Kancelaria posiada liczne grono zadowolonych klientów, ale ze względu na obowiązującą tajemnicę adwokacką i zachowanie dyskrecji wobec swoich klientów nie publikuję żadnych listów referencyjnych.

Najcenniejszą nagrodą i impulsem do jeszcze większego zaangażowania i rozwoju dla właściciela Kancelarii oraz współpracowników jest wypracowana na rynku usług prawniczych marka Kancelarii potwierdzona opiniami jej klientów.

Kancelaria stawia przede wszystkim na dobro Klienta starając się wyprzedzać czasowo ewentualne zdarzenia i skutki prawne jakie mogą nastąpić w przyszłości. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mojej kancelarii.

W sprawach pilnych, w szczególności w przypadkach zatrzymań oraz posiedzeń dotyczących zastosowania tymczasowego aresztowania proszę o kontakt pod podany adres e-mail.

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020